يکشنبه ٠٦ آذر ١٤٠١ - 
1 2
 
به وب سایت مرکز پزشکی، آموزشی، درمانی و پژوهشی شهید دکتر لبافی نژاد خوش آمدید.
منو اصلی
 


  چاپ        ارسال به دوست

معاونت آموزشی بیمارستان لبافی نژاد

برگزاری مراسم روز ملی جمعیت در مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی شهید دکتر لبافی نژاد

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید دکتر لبافی نژاد ؛ همزمان با ٣ خرداد ، روز آزادسازی خرمشهر و بمناسبت روز ملی جمعیت ، با حضور فردین سلیمی پارسا ، مدیر و جمعی از مسئولین بیمارستان ، مراسم جشنی در سالن اجتماعات این مرکز برگزار شد . در این مراسم از ٦٦ نفر از همکاران دارای سه فرزند و بیشتر بیمارستان دکتر لبافی نژاد ، پلی کلینیک شهید حیدری و ابوریحان و بیمارستان هدایت تقدیر شد .

در این مراسم ، دکتر محمود شهسواریان ، معاون درمان بیمارستان شهید دکتر لبافی نژاد بیان کرد بمنظور پاسداشت ابلاغ سیاست های کلی جمعیت توسط مقام معظم رهبری در سال ١٣٩٣ ، ٣٠ اردیبهشت ماه ؛ روز ملی جمعیت نامیده شده است و با توجه به اهمیت سن جمعیت و با هدف هم افزایی و تجلیل از فعالان حوزه اجتماعی جمعیت و مشارکت دستگاه ها بویژه خانواده بزرگ تامین اجتماعی ، این مراسم جهت تجلیل از همکاران برگزار شده است .

در ادامه ، دکتر ناصر سیم فروش ، فلوشیپ ارولوژی و پیوند بیمارستان دکتر لبافی نژاد و مشاور عالی وزیر بهداشت ، ضمن اشاره به کاهش شدید جمعیت و حرکت جامعه به سوی پیری گفت : ٥ سال طلایی درجهت جبران این نقص پیش رو داریم . سقوط رشد جمعیت در ایران و چین در تاریخ بی سابقه بوده است .

همچنین حجت الاسلام کوهستانی گفت یکی از الگوهای تربیتی فرزندان ، شهیدان هستند . همچنین برای فرزندانمان ، الگو را باید اهل بیت و محور را تقوا قرار دهیم و به کلام معصومین در سبک زندگی توجه کنیم .

علاوه بر این دکتر نسیرین میرشفیعی ، مشاور خانواده و درمانگر کودکان و نوجوانان ، ضمن اشاره به خانواده بعنوان سازمانی که اعضای آن دارای منافع مشترک هستند و تربیت فرزند یعنی پرورش دادن انسان سالم از نظر اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگی که برای خود و جامعه مفید می باشد بیان کرد : ارتباط ، تعامل بین پدر و مادر و فرزندان است که شامل رعایت مواردی چون مرزهای مشخص افراد ، سلسله مراتب ، توجه مثبت نامشروع ، ابراز هیجان و پرهیز از دوتربیتی بودن و مثلث سازی پدر و مادر می باشد . وی همچنین خانواده اقتدار طلب را در تربیت فرزند موفق تر دانست زیرا دارای پذیرش و کنترل بالا بصورت همزمان می باشد .

این مراسم با هنرنمایی گروه موسیقی سنتی و تقدیر از همکاران به پایان رسید . همچنین در این مراسم مسابقه فرهنگی هنری نیز بین فرزندان همکاران برگزار و به برگزیدگان هدایایی ، تقدیم شد .

 


١٤:١١ - دوشنبه ٩ خرداد ١٤٠١    /    عدد : ١١٧١٦٦    /    تعداد نمایش : ١٠٨خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی شهید لبافی نژاد
آدرس : تهران - خیابان پاسداران - بوستان نهم

تلفن : 23602280
پست الکترونیک : lamc@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.