شنبه ١٥ بهمن ١٤٠١ - 
1 2
 
به وب سایت مرکز پزشکی، آموزشی، درمانی و پژوهشی شهید دکتر لبافی نژاد خوش آمدید.
منو اصلی
 


  چاپ        ارسال به دوست

معاونت آموزشی بیمارستان لبافی نژاد

مدیر کل درمان استان تهران از مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی شهید دکتر لبافی نژاد بازدید کرد .

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید دکتر لبافی نژاد؛ همزمان با ولادت باسعادت حضرت زینب (س)، مدیر کل درمان استان تهران و جمعی از مسئولین با حضور در بخش های مختلف بیمارستان، ضمن تبریک از تلاش های شبانه روزی و بی وقفه و ازخودگذشتگی پرستاران بخصوص در دوران شیوع کرونا قدردانی کردند و روند ارائه خدمات درمانی و مشکلات موجود را بررسی و راهکارهای مناسب در جهت ارتقاء کیفیت را پیشنهاد کردند .

این بیمارستان بعنوان یکی از مراکز درمانی تابعه اداره کل درمان استان تهران و فصل مشترک بین دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و سازمان تامین اجتماعی است که خدمات تخصصی و فوق تخصصی ارزنده ای در حوزه چشم و ارولوژی به بیمه شدگان ارائه می نماید . در طول دوران سخت شیوع کرونا، کادر درمان این مرکز گامی بزرگ در پیشگیری،کنترل و درمان این بیماری برداشتند و دو شهید مدافع سلامت مهناز صالحی نکو در حوزه پرستاری و دکتر محمد زارع در حوزه پزشکی را تقدیم جامعه و سلامت مردم کردند . این مرکز با حدود ٤٥٠ نفر کادر پرستاری بطور متوسط به ١١٣٢ بیمار بستری و ٢٣٥١٢ نفر بصورت سرپایی، خدمات درمانی ارائه می دهند . 

همچنین دکتر بابک عدلی پس از بازدید در نشستی با علیرضا مهدی زاده،مدیر و دکتر محمود شهسواریان،معاونت درمان بیمارستان به بررسی مشکلات ارائه خدمات درمانی به مراجعه کنندگان و پیشنهاد راهکارهای مناسب جهت بهبود این امر پرداختند . علاوه براین در خصوص چالش های همکاران این مرکز جهت ارائه خدمات درمانی مناسب نیز گفت و گو و تبادل نظر انجام شد .

 


١٣:١٢ - چهارشنبه ١٦ آذر ١٤٠١    /    عدد : ١٢٣٦٥٠    /    تعداد نمایش : ٣٥خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی شهید لبافی نژاد
آدرس : تهران - خیابان پاسداران - بوستان نهم

تلفن : 23602280
پست الکترونیک : lamc@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.