شنبه ١٥ بهمن ١٤٠١ - 
1 2
 
به وب سایت مرکز پزشکی، آموزشی، درمانی و پژوهشی شهید دکتر لبافی نژاد خوش آمدید.
منو اصلی
 


  چاپ        ارسال به دوست

معاونت آموزشی بیمارستان لبافی نژاد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پرستاران مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی شهید دکتر لبافی نژاد تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید دکتر لبافی نژاد؛ همزمان با ولادت باسعادت حضرت زینب(س) و روز پرستار، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و هیات همراه، از بیمارستان شهید لبافی‌نژاد سازمان تأمین‌اجتماعی بازدید و با پرستاران و کادر درمان این بیمارستان دیدار و گفت‌وگو کردند. دکتر مرتضوی پس از بازدید از بخش‌های مختلف این مرکز، ضمن گفت‌وگو با کادر درمان و برخی بیماران این بیمارستان، از خدمت‌رسانی به بیمه‌شدگان در این مرکز درمانی و همچنین از کادر درمان بیمارستان با اهداء  گل، تقدیر و تشکر کردند.

بیمارستان شهید دکتر لبافی نژاد از بیمارستان‌های ملکی سازمان تأمین‌اجتماعی در شهر تهران است و با حدود ٤٥٠ نفر کادر پرستاری و ضریب اشغال تختی حدود ٧٣/٧٩ درصد بطور متوسط در هرماه به ١١٣٢ بیمار بستری و ٢٣٥١٢ بیمار سرپایی، خدمات درمانی در حوزه های چشم پزشکی،ارولوژی،عفونی و داخلی ارائه می دهد. در سه ماهه دوم سال ١٤٠١، ٦٢ عمل پیوند کلیه و ١١٠ عمل پیوند قرنیه در این مرکز انجام شده است که این امر، خود گامی ارزنده در ارائه خدماتی بهینه به مراجعه کنندگان به ویژه بیمه شدگان تامین اجتماعی می باشد . 

صبوری و احساس مسئولیت پرستاران باعث شده که جامعه پرستاری مورد اطمینان و وثوق بیماران، عموم مردم و پزشکان و کادر درمان باشند و مردم وقتی بیمار خود را به بیمارستان سپردند دیگر از بابت مراقبت از او نگرانی نداشته باشند. جانفشانی کادر درمان در زمان شیوع کرونا برای همیشه در خاطر مردم این کشور باقی خواهد ماند . دو تن از همکاران بیمارستان شهید دکتر لبافی نژاد بنام های مهناز صالحی نکو در حوزه پرستاری و دکتر محمد زارع در حوزه پزشکی در راه خدمت به افراد مبتلا به این بیماری منحوس، به درجه رفیع شهادت نائل شدند که ازخودگذشتگی آنان، الگویی برای سایر همکاران در ارائه خدماتی با کیفیت به مراجعه کنندگان این مرکز می باشد .


١٣:٤٩ - چهارشنبه ١٦ آذر ١٤٠١    /    عدد : ١٢٣٦٦٠    /    تعداد نمایش : ٣١خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی شهید لبافی نژاد
آدرس : تهران - خیابان پاسداران - بوستان نهم

تلفن : 23602280
پست الکترونیک : lamc@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.